Sürdürülebilirlik Raporu

image
image
image
image

Sürdürülebilirlik neden önemlidir?

ürdürülebilirlik; bugünün ihtiyaçlarını, gelecek nesillerin ihtiyaçlarından ödün vermeden karşılayabilmektir. Artan dünya nüfusu, sınırlı kaynaklar ve iklim değişikliği gibi birçok global mesele geleceğimizi tehdit ediyor.

Sürdürülebilirlik raporları neden önemlidir?

İş hayatında da sorumluluk önemli bir yer almaya başladı. Kendi sürdürülebilirlik stratejilerini geliştiren şirketler, sürdürülebilirlik raporlarında çevresel, sosyal ve yönetimsel performanslarını "şeffaf" bir şekilde açıklayabilirler. Riskleri ve fırsatları ölçebilmek, gelecek hakkında güçlü mesajlar verebilir.

image
image

Neden Biz?

İş raporlamasında 17 yıllık tecrübemiz ile raporun mesajlarını, içeriğini ve grafik tasarımını en doğru şekilde hazırlıyoruz. Şirketinizin ESG performansını GRI (Global Report Initiative) yönergelerine göre daha özlü ve verimli bir şekilde raporluyoruz. Cevap bilgilerinizi analiz ediyor, önceki yıllarla karşılaştırarak yorumluyor, bilgilerinizi sadeleştiriyor, anlaşılır ve değerli kılıyoruz. Şirketimizin sadece iyi yönlerine odaklanmak yerine, geliştirilmesi gereken alanları ön plana çıkarır ve bu alanlarda alınan önlemleri tüm paydaşlara ve potansiyel yatırımcılara açıklarız. "Yeşil Yıkama" da iyi görünmeye çalışmak yerine gerçekçi ve ölçülebilir hedefler belirleyerek firmanızın imajını güçlendiriyoruz.